Szansa na 5000 zł

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dot. Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, które odbędzie się 26 lutego w godzinach 12:00 – 14:00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Obrzycku.

Do udziału w spotkaniu szczególnie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, w tym również młodych organizacji, grupy nieformalne zainteresowane uzyskaniem mikrodotacji na realizację swoich pomysłów i wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak uzyskać środki na aktywne działanie.

Podczas spotkania opowiemy o:

• założeniach Konkursu i możliwościach otrzymania mikrodotacji w Wielkopolsce
• zasadach tworzenia dobrego projektu
• przykładach zrealizowanych pomysłów z poprzednich edycji
• wparciu merytorycznym, jakie zapewniamy na każdym etapie Konkursu: od składania wniosku I realizacji projektu po jego rozliczenie.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu prosimy przesyłać pod adres mailowy bibliotekaobrzycko@gmail.com, telefonicznie 61 29 13 256 lub osobiście w siedzibie naszej biblioteki.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie informacyjne organizowane jest przez Centrum PISOP i Caritas Poznańską.
Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.