Seniorzy i przedszkolaki

Dzisiaj swoje zajęcia przeprowadziła druga grupa Seniorów – uczestników kursu komputerowego w ramach projektu Cyfrowa Wielkopolska prowadzonego przez Fundację Partycypacji Społecznej. Tym razem druga grupa 4,5-latków z Przedszkola Bajkowa Kraina odwiedziła bibliotekę. Miały one okazję usiąść na przepięknych i wygodnych poduchach zakupionych dla biblioteki przez obie grupy Seniorów, biorących udział w projekcie, za co bardzo Im dziękujemy. Dzieci wysłuchały bajek czytanych przez Seniorów i wdały się w ciekawe rozmowy. Następnie ozdabiały maski karnawałowe. Na koniec zostały poczęstowane przepysznymi rogalikami i faworkami przygotowanymi przez Seniorów. Dzieci w podziękowaniu zaśpiewały piosenki i wręczyły nam kartki “Przyjaciel Dzieci”.