Dwumecz szachowy

28 stycznia Biblioteka Miejska w Obrzycku po raz pierwszy w historii gościła młodych szachistów, którzy rozegrali turniej drużynowy pomiędzy Szkołą Podstawową w Gaju Małym a Szkołą Podstawową w Obrzycku. W każdej z drużyn na trzech pierwszych szachownicach rywalizowali chłopcy a na czwartej swoje mecze rozgrywały dziewczynki. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny z Gaju Małego. Zwycięzcy otrzymali puchar przechodni, a wszyscy zawodnicy dyplomy.

Barw drużyny z Gaju Małego bronili:

1. Alicja Samborek
  2. Adam Krela
  3. Jakub Kalwasiński
  4. Dawid Puk

Szkoła Podstawowa w Obrzycku zagrała w składzie:

1. Oliwia Łopińska
  2. Wojciech Nowacki
  3. Bartosz Skarupski
  4. Jakub Nowak

Turniej odbył się w przyjaznej i miłej atmosferze, a po zawodach można było spróbować smakołyków przyniesionych przez rodziców.

Bardzo dziękuję pracownikom biblioteki oraz zaangażowanym rodzicom za pomoc w organizacji zawodów. Do zobaczenia za rok.

Ewa Sikorska                                                                                                                                                          ULKS ,,Skoczki”   w Słopanowie